Magda Ozolina
Model ID: 994342
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Nationality | Latvian |
| Eye Colour | Green |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Below Collar |
| Height | 5'5" / 165cm |
| Hip | 36" / 91cm |
| Waist | 28" / 71cm |
| Inner Leg | 31" / 79cm |
| Shoe Size | 5 / 38 |
| Bust | 34C |
| Dress Size | 8/10 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Magda Ozolina
Credits
- Betfred Commercial
- Hollyoaks
- Visa TVC
