Luke Gilleard
Model ID: 1014976
| Gender | Male |
| Age | Early Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'11" / 180cm |
| Hip | 31" / 79cm |
| Waist | 31" / 79cm |
| Inner Leg | 34" / 86cm |
| Shoe Size | 8 / 41 |
| Chest | 34 / 86cm |
| Suit Size | 34L |
