Lloyd Ryan
Model ID: 1013675
| Gender | Male |
| Age | Eighties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Grey |
| Hair Colour | Grey |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'11" / 180cm |
| Hip | 40" / 102cm |
| Waist | 38" / 96cm |
| Inner Leg | 29" / 74cm |
| Shoe Size | 12 / 45 |
| Chest | 44 / 112cm |
| Suit Size | 44R |
| Gender | Male |
| Age | Eighties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Grey |
| Hair Colour | Grey |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'11" / 180cm |
| Hip | 40" / 102cm |
| Waist | 38" / 96cm |
| Inner Leg | 29" / 74cm |
| Shoe Size | 12 / 45 |
| Chest | 44 / 112cm |
| Suit Size | 44R |