Liz Harca
Model ID: 1006379
| Gender | Female |
| Age | Eighties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Green |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'1.5" / 156cm |
| Hip | 38" / 97cm |
| Waist | 28" / 71cm |
| Inner Leg | Unknown |
| Shoe Size | 4 / 37 |
| Bust | 34B |
| Dress Size | 10 |
| Gender | Female |
| Age | Eighties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Green |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'1.5" / 156cm |
| Hip | 38" / 97cm |
| Waist | 28" / 71cm |
| Inner Leg | Unknown |
| Shoe Size | 4 / 37 |
| Bust | 34B |
| Dress Size | 10 |