Lisa Johnson
Model ID: 992648
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Hazel |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'5.5" / 166cm |
| Hip | 34" / 86cm |
| Waist | 32" / 81cm |
| Inner Leg | 28" / 71cm |
| Shoe Size | 4 / 37 |
| Bust | 36B |
| Dress Size | 16 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Lisa Johnson
Skills
- Animal Care
- Bar Staff
- Chauffeur
- Fishing
- Graphic Designer
Credits
- Alton Towers TV Commercial
- Hollyoaks
- Nationwide - commercial
- Real Housewives of Cheshire
