Liam French
Model ID: 1004820
| Gender | Male |
| Age | Thirties |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Black |
| Hair Length | Short |
| Height | 6' / 183cm |
| Waist | 32" / 81cm |
| Inner Leg | 33" / 84cm |
| Shoe Size | 9 / 42 |
| Chest | 40 / 102cm |
| Suit Size | 40L |
| Gender | Male |
| Age | Thirties |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Black |
| Hair Length | Short |
| Height | 6' / 183cm |
| Waist | 32" / 81cm |
| Inner Leg | 33" / 84cm |
| Shoe Size | 9 / 42 |
| Chest | 40 / 102cm |
| Suit Size | 40L |