Lewis Willis
Model ID: 1001104
| Gender | Male |
| Age | Late Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Short |
| Height | 6'1.5" / 187cm |
| Hip | 32" / 81cm |
| Waist | 27" / 69cm |
| Inner Leg | 35" / 89cm |
| Shoe Size | 11 / 44 |
| Chest | 34 / 86cm |
| Suit Size | Unknown |
