Lewis Massey
Model ID: 1001789
| Gender | Male |
| Age | Thirties |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Above Collar |
| Waist | 30" / 76cm |
| Shoe Size | 8 / 41 |
| Chest | 35 / 89cm |
| Gender | Male |
| Age | Thirties |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Above Collar |
| Waist | 30" / 76cm |
| Shoe Size | 8 / 41 |
| Chest | 35 / 89cm |