Lee White
Model ID: 1009670
| Gender | Male |
| Age | Forties |
| Eye Colour | Green |
| Hair Colour | Black |
| Height | 5'10" / 178cm |
| Waist | 32" / 81cm |
| Inner Leg | 32" / 81cm |
| Chest | 38 / 97cm |
| Suit Size | 38R |
| Gender | Male |
| Age | Forties |
| Eye Colour | Green |
| Hair Colour | Black |
| Height | 5'10" / 178cm |
| Waist | 32" / 81cm |
| Inner Leg | 32" / 81cm |
| Chest | 38 / 97cm |
| Suit Size | 38R |