Leanne Wroe
Model ID: 992660
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'11" / 180cm |
| Hip | 38" / 97cm |
| Waist | 27" / 69cm |
| Inner Leg | 34" / 86cm |
| Shoe Size | 7 / 40 |
| Bust | 32C |
| Dress Size | 8/10 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Leanne Wroe
Skills
- Bar Staff
- Horse Riding
- Swimming
- Waiter
