Lauren Noon
Model ID: 992598
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'7" / 170cm |
| Hip | 34" / 86cm |
| Waist | 26" / 66cm |
| Inner Leg | 31" / 79cm |
| Shoe Size | 5 / 38 |
| Bust | 34DD |
| Dress Size | 8/10 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Lauren Noon
Skills
- Bar Staff
- Cycling
- Swimming
Credits
- Four Lives - BBC
- Hollyoaks
- Hollyoaks Barmaid
- The Other One
