Klaudia L.
Model ID: 1017293
| Gender | Female |
| Age | 19/04/2024 |
| Nationality | Polish |
| Eye Colour | Blue/Green |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'2.5" / 159cm |
| Hip | 36" / 91cm |
| Waist | 28" / 71cm |
| Inner Leg | Unknown |
| Shoe Size | 3 / 36 |
| Bust | 34B |
| Dress Size | 8 |
