Kirsty Lee
Model ID: 992768
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown/Green |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'4" / 163cm |
| Hip | 34" / 86cm |
| Waist | 27" / 69cm |
| Inner Leg | 32" / 81cm |
| Shoe Size | 6 / 39 |
| Bust | 34B |
| Dress Size | 10 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Kirsty Lee
Skills
- Cabin Crew
- Cycling
- Horse Riding
- Ice Skating
- Knitting
- Silver Service
- Swimming
- Touch Typing
- Waitress
