Kelsey Hoskins
Model ID: 999738
| Gender | Female |
| Age | Late Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown/Green |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'3" / 160cm |
| Hip | 34" / 86cm |
| Inner Leg | 31" / 79cm |
| Shoe Size | 5 / 38 |
| Bust | 32C |
| Dress Size | 8/10 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Kelsey Hoskins
Skills
- Waiter
Credits
- Anti Drugs Campaign - TV Commercial
- Blackport - film
- Hollyoaks
- Pepsi TV Commercial
