Keira Drinan
Model ID: 1012864
| Gender | Female |
| Age | Early Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Brown with Highlights |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5' / 152cm |
| Hip | 34" / 86cm |
| Waist | 34" / 86cm |
| Inner Leg | 26" / 66cm |
| Shoe Size | 5 1/2 / 38/39 |
| Bust | 34B |
| Dress Size | 12/14 |
