Kay Bonetti
Model ID: 1018485
| Gender | Female |
| Age | Sixties |
| Eye Colour | Green |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Below Collar |
| Height | 5'7.5" / 171cm |
| Hip | 40" / 102cm |
| Waist | 30" / 76cm |
| Shoe Size | 5 / 38 |
| Bust | 32F |
| Dress Size | 12/14 |
| Gender | Female |
| Age | Sixties |
| Eye Colour | Green |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Below Collar |
| Height | 5'7.5" / 171cm |
| Hip | 40" / 102cm |
| Waist | 30" / 76cm |
| Shoe Size | 5 / 38 |
| Bust | 32F |
| Dress Size | 12/14 |