Kate Dodd
Model ID: 994296
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue/Green |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'5.5" / 166cm |
| Hip | 32" / 81cm |
| Waist | 26" / 66cm |
| Shoe Size | 5 / 38 |
| Bust | 32B |
| Dress Size | 8 |
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue/Green |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'5.5" / 166cm |
| Hip | 32" / 81cm |
| Waist | 26" / 66cm |
| Shoe Size | 5 / 38 |
| Bust | 32B |
| Dress Size | 8 |