Joseph Figueira
Model ID: 1023074
| Gender | Male |
| Age | Sixties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Bald / Shaven |
| Hair Length | Not Specified |
| Height | 5'8" / 173cm |
| Hip | 40" / 102cm |
| Waist | 42" / 107cm |
| Inner Leg | 28" / 71cm |
| Shoe Size | 9 / 42 |
| Chest | 49 / 124cm |
| Suit Size | 48R |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Joseph Figueira
Training
I trained for a year with The Royal Exchange Theatre elders company
