Jonathon Wakefield
Model ID: 1004842
| Gender | Male |
| Age | Thirties |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Black |
| Hair Length | Short |
| Height | 6'2" / 188cm |
| Waist | 31" / 79cm |
| Inner Leg | 34" / 86cm |
| Shoe Size | 10 / 43 |
| Chest | 40 / 102cm |
| Suit Size | 40L |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Jonathon Wakefield
Credits
- Saturday Mash Up
- Talk Talk - Commercial
