Joanne Harvey
Model ID: 1001144
| Gender | Female |
| Age | Forties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 5'8" / 173cm |
| Hip | 33" / 84cm |
| Waist | 28" / 71cm |
| Inner Leg | 30" / 76cm |
| Shoe Size | 6 1/2 / 39/40 |
| Bust | 30C |
| Dress Size | 8/10 |
