Jessica Warner
Model ID: 1012251
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'7" / 170cm |
| Hip | 37" / 94cm |
| Waist | 29" / 74cm |
| Inner Leg | Unknown |
| Shoe Size | 7 / 40 |
| Bust | 34DD |
| Dress Size | 10 |
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'7" / 170cm |
| Hip | 37" / 94cm |
| Waist | 29" / 74cm |
| Inner Leg | Unknown |
| Shoe Size | 7 / 40 |
| Bust | 34DD |
| Dress Size | 10 |