Jessica Taylor
Model ID: 992776
| Gender | Female |
| Age | Late Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'10" / 178cm |
| Hip | 34" / 86cm |
| Waist | 27" / 69cm |
| Inner Leg | 35" / 89cm |
| Shoe Size | 8 / 41 |
| Bust | 34C |
| Dress Size | 10 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Jessica Taylor
Skills
- Horse Riding
- Swimming
Credits
- Hollyoaks
