Jennifer Browne
Model ID: 992237
| Gender | Female |
| Age | Forties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Below Collar |
| Height | 5'7" / 170cm |
| Hip | 869 |
| Waist | 23" / 58cm |
| Inner Leg | 32" / 81cm |
| Shoe Size | 6 / 39 |
| Bust | 32B |
| Dress Size | 6/8 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Jennifer Browne
Skills
- Disco Dance
Credits
- BT Sport Commercial
- Coronation Street
- Film Stars Don't Die in Liverpool film
- Four Lives - BBC
- Hollyoaks
- Jockey Club commercial
- Pepsi Commercial
- Prestige Worktops commercial
- Pulang - Commercial
- Strongbow commercial
- Three Degrees West - Medical Video
