Jayney Birch
Model ID: 1024312
| Gender | Female |
| Age | Fifties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5.6.5" / 169cm |
| Hip | 38" / 97cm |
| Waist | 33" / 84cm |
| Inner Leg | 30" / 76cm |
| Shoe Size | 7 / 40 |
| Bust | 36B |
| Dress Size | 10/12 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Jayney Birch
Training
Drama classes and workshops at Act up North
