Jasmine Yelland
Model ID: 1001769
| Gender | Female |
| Age | Late Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'7" / 170cm |
| Waist | 23" / 58cm |
| Shoe Size | 5 / 38 |
| Bust | 32B |
| Dress Size | 6 |
| Gender | Female |
| Age | Late Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'7" / 170cm |
| Waist | 23" / 58cm |
| Shoe Size | 5 / 38 |
| Bust | 32B |
| Dress Size | 6 |