Jasmine Smith
Model ID: 1018805
| Gender | Female |
| Age | Teens |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Hazel |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'5" / 165cm |
| Hip | 36" / 91cm |
| Waist | 26" / 66cm |
| Inner Leg | 30" / 76cm |
| Shoe Size | 6 / 39 |
| Bust | 32D |
| Dress Size | 8 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Jasmine Smith
Credits
- Hollyoaks
- Stagecoach TVC
- Straight On ‘Til Morning
