James Abbott
Model ID: 996849
| Gender | Male |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Hazel |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 6' / 183cm |
| Hip | Unknown |
| Waist | 30" / 76cm |
| Inner Leg | 31" / 79cm |
| Shoe Size | 9 / 42 |
| Chest | 34 / 86cm |
| Suit Size | 34L |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About James Abbott
Skills
- Professional dancer
Credits
- Betfred Commercial
- Blackport - film
- Buster + Punch TVC
- Coronation Street
- Four Lives - BBC
- Funny Girl
- Hollyoaks
- Midas Man
- Sexy Beast
- Stagecoach TVC
- Waiting for the Out
