Jamaal Scott
Model ID: 1014978
| Gender | Male |
| Age | Late Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Dark Brown |
| Hair Colour | Black |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 6' / 183cm |
| Hip | 34" / 86cm |
| Waist | 32" / 81cm |
| Inner Leg | 31" / 79cm |
| Shoe Size | 10 / 43 |
| Chest | 35 / 89cm |
| Suit Size | Unknown |
