Jade Sumbler-Ferris
Model ID: 993961
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue/Green |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'5.5" / 166cm |
| Hip | 37" / 94cm |
| Waist | 28" / 71cm |
| Inner Leg | 28" / 71cm |
| Shoe Size | 6 / 39 |
| Bust | 34D |
| Dress Size | 10/12 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Jade Sumbler-Ferris
Credits
- Coronation Street
- Four Lives - BBC
- Hollyoaks
