Jade Lewis
Model ID: 992755
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown/Green |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'7" / 170cm |
| Hip | 34" / 86cm |
| Waist | 27" / 69cm |
| Inner Leg | 31" / 79cm |
| Shoe Size | 6 / 39 |
| Bust | 32D |
| Dress Size | 10 |
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown/Green |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'7" / 170cm |
| Hip | 34" / 86cm |
| Waist | 27" / 69cm |
| Inner Leg | 31" / 79cm |
| Shoe Size | 6 / 39 |
| Bust | 32D |
| Dress Size | 10 |