Isaac Back
Model ID: 1014745
| Gender | Male |
| Age | Teens |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Light Brown |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'9" / 175cm |
| Hip | 37" / 94cm |
| Waist | 32" / 81cm |
| Inner Leg | 32" / 81cm |
| Shoe Size | 10 1/2 / 43/44 |
| Chest | 39 / 99cm |
| Suit Size | 38R |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Isaac Back
View CV
Skills
- Football
- Presenting
Training
N/A
Credits
- Harvey Elliott Body double
