Ieuan Dwyfor-Jones
Model ID: 995217
| Gender | Male |
| Age | Early Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Dark Brown |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 6'1.5" / 187cm |
| Waist | 32" / 81cm |
| Inner Leg | 34" / 86cm |
| Shoe Size | 11 / 44 |
| Chest | 34 / 86cm |
| Suit Size | 38L |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Ieuan Dwyfor-Jones
Training
NPLQ - National Pool Lifeguard Qualification L2 & AED/First Aid Training - April 2018 PADI - Scuba Diver L1 - October 2016
Credits
- Coronation Street
- Emmerdale
- Hollyoaks
