Ian Brown
Model ID: 1018797
| Gender | Male |
| Age | Sixties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Green |
| Hair Colour | Grey |
| Hair Length | Short |
| Height | 6' / 183cm |
| Hip | 38" / 97cm |
| Waist | 34" / 86cm |
| Inner Leg | 34" / 86cm |
| Shoe Size | 10 / 43 |
| Chest | 40 / 102cm |
| Suit Size | 40L |
| Gender | Male |
| Age | Sixties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Green |
| Hair Colour | Grey |
| Hair Length | Short |
| Height | 6' / 183cm |
| Hip | 38" / 97cm |
| Waist | 34" / 86cm |
| Inner Leg | 34" / 86cm |
| Shoe Size | 10 / 43 |
| Chest | 40 / 102cm |
| Suit Size | 40L |