Howell Anthony
Model ID: 1016554
| Gender | Male |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Short |
| Height | 6' / 183cm |
| Hip | 44" / 112cm |
| Waist | 44" / 112cm |
| Inner Leg | 30" / 76cm |
| Shoe Size | 9 1/2 / 42/43 |
| Chest | 46 / 117cm |
| Suit Size | 46R |
