Henry Cookey
Model ID: 996490
| Gender | Male |
| Age | Forties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Short |
| Height | 6'2" / 188cm |
| Waist | 34" / 86cm |
| Shoe Size | 12 / 45 |
| Chest | 44 / 112cm |
| Suit Size | 44L |
| Gender | Male |
| Age | Forties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Short |
| Height | 6'2" / 188cm |
| Waist | 34" / 86cm |
| Shoe Size | 12 / 45 |
| Chest | 44 / 112cm |
| Suit Size | 44L |