Harry Scott
Model ID: 994406
| Gender | Male |
| Age | Late Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Dark Blonde |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 6'3" / 191cm |
| Hip | 36" / 91cm |
| Waist | 34" / 86cm |
| Inner Leg | 34" / 86cm |
| Shoe Size | 10 / 43 |
| Chest | 40 / 102cm |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Harry Scott
View CV
Training
Liverpool media academy acting BTEC
Credits
- Hollyoaks
