Grace Merritt
Model ID: 1021731
| Gender | Female |
| Age | Early Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Hazel |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'5.5" / 166cm |
| Hip | 36" / 91cm |
| Waist | 30" / 76cm |
| Inner Leg | 31" / 79cm |
| Shoe Size | 5 / 38 |
| Bust | 34DD |
| Dress Size | 10 |
