Gillian Hughes
Model ID: 1022642
| Gender | Female |
| Age | Fifties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Grey |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'1.5" / 156cm |
| Hip | 32" / 81cm |
| Waist | 30" / 76cm |
| Inner Leg | 23" / 58cm |
| Shoe Size | 4 / 37 |
| Bust | 36DD |
| Dress Size | 12/14 |
