Fenny Hartono
Model ID: 1009857
| Gender | Female |
| Age | Forties |
| Nationality | Chinese |
| Eye Colour | Dark Brown |
| Hair Colour | Black |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'1" / 155cm |
| Hip | 37" / 94cm |
| Waist | 30" / 76cm |
| Inner Leg | 28" / 71cm |
| Shoe Size | 4 / 37 |
| Bust | 34A |
| Dress Size | 6/8 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Fenny Hartono
View CV
Credits
- Asahi TV Commercial
- Cifas Fraud - Corporate
- Coronation Street
- EA Sports
- Hollyoaks
- Sexy Beast
