Erika McStea
Model ID: 1021881
| Gender | Female |
| Age | Fifties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Dark Blonde |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 5' / 152cm |
| Hip | 37" / 94cm |
| Waist | 30" / 76cm |
| Inner Leg | 29" / 74cm |
| Shoe Size | 4 / 37 |
| Bust | 34A |
| Dress Size | 8/10 |
