Emilee Roach
Model ID: 1015966
| Gender | Female |
| Age | Fifties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'9" / 175cm |
| Hip | 31" / 79cm |
| Waist | 29" / 74cm |
| Inner Leg | 33" / 84cm |
| Shoe Size | 6 / 39 |
| Bust | 34E |
| Dress Size | 12 |
| Gender | Female |
| Age | Fifties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'9" / 175cm |
| Hip | 31" / 79cm |
| Waist | 29" / 74cm |
| Inner Leg | 33" / 84cm |
| Shoe Size | 6 / 39 |
| Bust | 34E |
| Dress Size | 12 |