Ellie Jones
Model ID: 992611
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Dark Brown |
| Hair Colour | Black |
| Hair Length | Below Collar |
| Height | 5'8" / 173cm |
| Hip | 35" / 89cm |
| Waist | 27" / 69cm |
| Inner Leg | 31" / 79cm |
| Shoe Size | 6 1/2 / 39/40 |
| Bust | 32C |
| Dress Size | 8/10 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Ellie Jones
Credits
- Hollyoaks
- Hollyoaks Later
- Visa Commercial
