Ellen Edgar
Model ID: 1007974
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'8" / 173cm |
| Hip | 38" / 97cm |
| Waist | 29" / 74cm |
| Inner Leg | 29" / 74cm |
| Shoe Size | 5 / 38 |
| Bust | 32B |
| Dress Size | 10 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Ellen Edgar
Skills
- Dance
- Motor Cycling
- Paddle Boarding
- Rock Climbing
- Scuba Diving PADI licence
- Skiing
Credits
- As For Me
- BUPA TV Commercial
- Cifas Fraud - Corporate
- Drama of the Week
- EA Sports
- Hollyoaks
- Stagecoach TVC
- Strongbow commercial
- Tinder TVC
