Donna Rogerson
Model ID: 1022252
| Gender | Female |
| Age | Forties |
| Eye Colour | Green |
| Hair Colour | Brown with Highlights |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'7" / 170cm |
| Hip | 37" / 94cm |
| Waist | 29" / 74cm |
| Inner Leg | 29" / 74cm |
| Shoe Size | 7 / 40 |
| Bust | 36C |
| Dress Size | 12 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Donna Rogerson
Credits
- Hollyoaks
- Revenge is a Dish
- Verticle
