Dominic Imundy
Model ID: 1008363
| Gender | Male |
| Age | Thirties |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Short |
| Height | 6'3" / 191cm |
| Waist | 34" / 86cm |
| Inner Leg | 32" / 81cm |
| Shoe Size | 11 / 44 |
| Chest | 43 / 109cm |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Dominic Imundy
Skills
- Personal Trainer
Credits
- Betfred Commercial
- Hollyoaks
- Hollyoaks barman
- IL4U commercial
- Quorn - commercial
- Sexy Beast
