deeya halai
Model ID: 1001690
| Gender | Female |
| Age | Late Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Black |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'2" / 157cm |
| Hip | 32" / 81cm |
| Waist | 24" / 61cm |
| Inner Leg | Unknown |
| Shoe Size | 4 1/2 / 37/38 |
| Dress Size | 8 |
| Gender | Female |
| Age | Late Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Black |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'2" / 157cm |
| Hip | 32" / 81cm |
| Waist | 24" / 61cm |
| Inner Leg | Unknown |
| Shoe Size | 4 1/2 / 37/38 |
| Dress Size | 8 |