Deborah Niklaus
Model ID: 1006956
| Gender | Female |
| Age | Fifties |
| Eye Colour | Green |
| Hair Colour | Light Brown |
| Hair Length | Below Collar |
| Height | 5'9" / 175cm |
| Hip | 38" / 97cm |
| Waist | 29" / 74cm |
| Dress Size | 10/12 |
| Gender | Female |
| Age | Fifties |
| Eye Colour | Green |
| Hair Colour | Light Brown |
| Hair Length | Below Collar |
| Height | 5'9" / 175cm |
| Hip | 38" / 97cm |
| Waist | 29" / 74cm |
| Dress Size | 10/12 |