David Beaufort-Dysart
Model ID: 1024113
| Gender | Male |
| Age | Fifties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Light Brown |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'11.5" / 182cm |
| Hip | 33" / 84cm |
| Waist | 32" / 81cm |
| Inner Leg | 32" / 81cm |
| Shoe Size | 9 / 42 |
| Chest | 42 / 107cm |
| Suit Size | 42R |
