Daniel Waters-Jones
Model ID: 1016910
| Gender | Male |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Hazel |
| Hair Colour | Dark Blonde |
| Hair Length | Cropped |
| Height | 5'5" / 165cm |
| Hip | 32" / 81cm |
| Waist | 29" / 74cm |
| Inner Leg | 28" / 71cm |
| Shoe Size | 8 / 41 |
| Chest | 34 / 86cm |
| Suit Size | 34R |
