Damiano Saputo
Model ID: 1010136
| Gender | Male |
| Age | Thirties |
| Nationality | Italian |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'4.5" / 164cm |
| Waist | 35" / 89cm |
| Shoe Size | 6 1/2 / 39/40 |
| Chest | 38 / 97cm |
| Suit Size | 36R |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Damiano Saputo
View CV
Credits
- Betfred Commercial
- Hellman's Mayonnaise TVC
- Hollyoaks
- Sennheiser commercial
- Stagecoach TVC
